">

Огляд Tourneo Connect

Ford Tourneo Connect пропонує багато простору, який можна використовувати безліччю способів, не зменшуючи рівень комфорту. Революційні технології роблять процес кермування Ford Tourneo Connect ще безпечнішим і простішим.

ford-tourneo_connect-eu-3_V408T_M_L_43290-16x9-2160x1215.jpg.renditions.small.jpeg

Ваш автомобіль допомагає дотримуватися обмежень швидкості

Інтелектуальна система обмеження швидкості (Intelligent Speed Limiter), що входить до переліку стандартного оснащення Ford Tourneo Connect, оптимізує контроль швидкості, даючи вам змогу зосередитися на дорозі. Спочатку камера системи розпізнавання дорожніх знаків Traffic Sign Recognition (за умови її наявності та читабельності дорожніх знаків) автоматично виявляє поточне обмеження, а потім підлаштовує максимальну швидкість вашого руху до цього значення.

ford-tourneo_connect-eu-3_V408T_M_L_43289-16x9-2160x1215.originalRendition.jpg

Ваш розумний супутник у подорожах

Ford SYNC 3 — досконала система, що дає змогу залишатися на зв’язку та керувати телефоном, відтворенням музики й роботою навігаційної системи. Ви можете обрати як голосові команди, так і керування за допомогою 6-дюймового кольорового сенсорного екрана, під час роботи з яким можна використовувати жести руками, а також зведення/розведення пальців для виконання простої та зрозумілої навігації. Крім того, для виклику списку місцевих ресторанів досить просто сказати «Я голодний» (додаткове обладнання).

ford-ecosport-eu-EcoBlue_02-16x9-2160x1215.jpg.renditions.small.jpeg

Потужний та економічний дизельний двигун

Ford Tourneo Connect оснащений досконалим та економічним дизельним двигуном. Виняткова динаміка та високий крутний момент, без яких не обійтися на підйомах або під час здійснення обгону. Саме ці характеристики забезпечують унікальні можливості двигуна усюди — на міських вулицях або в далеких подорожах автомагістралями.

ford-tourneo_connect-eu-09_TourneoConnectV408_Crops_Central_GUXBBDHP-16x9-2160x1215.originalRendition.jpg

Регульовані сидіння

Регульовані сидіння Ford Tourneo Connect відрізняються новим рівнем адаптації, пропонуючи численні можливості для розміщення пасажирів і багажу. Сидіння другого ряду Ford Tourneo Connect поділені у співвідношенні 60/40. Обидва сегменти сидінь можна окремо скласти вперед зі складеною спинкою.

Open Chat