">

Інтелектуальні технології, що забезпечують приємні враження від керування

Ford Tourneo Connect оснащений численними інтелектуальними функціями, які полегшують процес водіння та сприяють підвищенню комфорту й безпеки: система Lane Assistant допоможе Вам уникнути випадкового виїзду за межі своєї смуги руху, що буде особливо корисним під час тривалих поїздок, а технологія надання допомоги під час паркування Parking Assistant із підтримкою функцій заїзду на паркувальний майданчик і виїзду з нього суттєво спростять цей процес на найтісніших автостоянках. Нові ксенонові фари зі світлодіодними денними ходовими вогнями не лише забезпечують точне освітлення дороги, але й надають впевненості в тому, що інші водії завчасно Вас помітять. Крім того, Ford Tourneo Connect не лише надзвичайно просторий та практичний — цей автомобіль вразить Вас високим рівнем комфорту.

ford-tourneo_connect-eu-3_V408T_M_L_43290-16x9-2160x1215.jpg.renditions.small.jpeg

Завжди правильна швидкість

Інтелектуальна система обмеження швидкості (Intelligent Speed Limiter), що входить до переліку стандартного оснащення Ford Tourneo Connect, оптимально контролює швидкість руху автомобіля, даючи Вам змогу зосередитися на дорозі. Спочатку камера системи розпізнавання дорожніх знаків Traffic Sign Recognition (за умови її наявності та можливості зчитування інформації з дорожніх знаків) автоматично виявляє поточне обмеження швидкості, а потім підлаштовує максимальну швидкість Вашого руху до цього значення.

ford-tourneo_connect-eu-019_V408_TourneoConnect_EXT_RHD_01c_HEADLIGHTS-16x9-2160x1215.jpg.renditions.small.jpeg

Технологія управління фарами з використанням датчика освітленості

Щойно датчик виявить погіршення умов освітленості, фари ввімкнуться автоматично. Завдяки цьому Вам не доведеться вмикати фари вручну в сутінках, вночі або під час проходження тунелів. Технологія управління фарами з використанням датчика освітленості за окремим замовленням також надається в поєднанні з ксеноновими фарами та світлодіодними денними ходовими вогнями.

ford-tourneo_connect-eu-3_V408T_M_L_42188-16x9-2160x1215.jpg.renditions.small.jpeg

Паркування — просте як ніколи

Система активної допомоги під час паркування Active Park Assist з функцією Advanced Active Park Assist, що активується натисканням кнопки, знайде місце для паралельного паркування достатньої довжини та без зайвих зусиль спрямує в нього автомобіль, а Вам залишиться лише контролювати педалі акселератора й гальм і перемикати передачі. Система допомоги під час паркування дає змогу безпечно виїжджати з найтісніших майданчиків. Додаткові датчики в задній частині автомобіля також дають змогу виконувати перпендикулярне паркування.

ford-tourneo_connect-eu-4_V408T_37443_L_43610-16x9-2160x1215.jpg.renditions.small.jpeg

Система Lane Assistant із функцією утримання в межах смуги Lane Keeping Assistant і функцією попередження про втому водія Fatigue Warning

Система виявляє наближення автомобіля до ліній дорожньої розмітки з вимкненим покажчиком повороту та попереджає водія вібрацією керма й спалахуванням відповідного індикатора. Функція Lane Keeping Assist допоможе повернути автомобіль в межі смуги руху, якщо Ви не реагуєте на попередження про виїзд за її межі. Функція контролю втоми водія постійно спостерігає за Вашим стилем кермування. У разі виявлення значних змін на дисплеї з’явиться відповідний символ, що пропонує зробити перерву.

 

Розумні ідеї задля підвищення комфорту

Система Ford SYNC 3, станція індукційного заряджання мобільних пристроїв, док-станція MyFord Dock — завдяки передовим технологіям, ретельно продуманому дизайну та високій якості матеріалів, Ford Tourneo Connect виглядає надзвичайно переконливо та забезпечує чудові можливості для підтримання зв’язку.

ford-tourneo_connect-eu-3_V408T_M_L_43289-16x9-2160x1215.jpg.renditions.small.jpeg

Наступний рівень комунікаційних можливостей

Ford SYNC 3 — найновіша версія нашої лінійки успішних інформаційно-розважальних систем. Вона полегшує користування різноманітними функціями Вашого автомобіля. За допомогою цієї системи Ви можете зручно телефонувати, прослуховувати SMS-повідомлення та навіть відповідати на них із використанням системи гучного зв’язку. Крім того, за допомогою ємнісного сенсорного екрана Ви можете керувати аудіосистемою та навігаційними приладами. На додачу до технології AppLink, система Ford SYNC 3 пропонує інші комунікаційні рішення в поєднанні з Apple CarPlay та Android Auto.

ford-tourneo_connect-eu-5_V408_M_G_43279-16x9-2160x1215.jpg.renditions.small.jpeg

Продумане місце для зберігання смартфонів

Док-станція MyFord Dock — вдалий елемент дизайну салону та ідеальне місце для Вашого смартфона, MP3-плеєра або навігатора. З її допомогою Ви зможете одночасно бачити свій смартфон і не відривати очі від дороги. Док-станція розташовується у верхній частині центральної консолі. Вона оснащена тримачем, який дає змогу легко зафіксувати пристрій.

 

Експлуатаційні характеристики та економічність

Як відзначені нагородами бензинові двигуни Ford EcoBoost, так і дизельні агрегати Ford EcoBlue, якими оснащується Ford Tourneo Connect, дійсно вражають безкомпромісною динамікою та оптимізованим рівнем витрати пального. Двигуни поєднуються з новою 6-ступеневою механічною коробкою передач або 8-ступеневою автоматичною трансмісією, що забезпечують перемикання передач без зайвих зусиль і більш спокійне кермування автомобілем.

ford-ecosport-eu-EcoBlue_02-16x9-2160x1215.jpg.renditions.small.jpeg

Потужні та економні дизельні двигуни

У Ford Tourneo Connect використовуються три варіанти досконалого та економного дизельного двигуна, що відрізняються за потужністю. Ви можете обрати 1,5-літровий дизельний двигун EcoBlue потужністю 74 кВт (100 к. с.) або 88 кВт (120 к. с.), що вдало поєднується із 6-ступеневою механічною коробкою передач. Крім того, два останні варіанти двигуна можна використовувати разом із 8-ступеневою автоматичною трансмісією. Виняткова динаміка та високий крутний момент, без яких не обійтися на підйомах або під час обгону, — саме ці характеристики забезпечують унікальні можливості двигуна як під час поїздок міськими вулицями, так і в далеких подорожах автомагістралями.

ford-tourneo-eu-3_cylinder-16x9-2160x1215-more-power.jpg.renditions.small.jpeg

Доказ того, що більше — не завжди краще

Завдяки системі безпосереднього впорскування, турбонаддуванню та системі регулювання фаз газорозподілу, бензиновий двигун EcoBoost розвиває потужність на рівні двигунів із більшим об’ємом, проте він відрізняється від них кращими показниками паливної економічності та нижчим рівнем шкідливих викидів. Завдяки своїй інноваційній конструкції, бензинові двигуни EcoBoost вже були відзначені численними нагородами.

ford-focus-eu-017_V408_TourneoConnect_INT_LHD_02c-16x9-2160x1215.jpg.renditions.small.jpeg

Динаміка в поєднанні з комфортом

Досконала нова 8-ступенева автоматична трансмісія дає Вам змогу насолоджуватися винятковою динамікою під час руху та покращеними показниками паливної економічності. Динамічні враження від керування Ford Tourneo Connect ідеально довершує практично непомітне перемикання передач.

 

Високий рівень безпеки завдяки передовим технологіям

Ford Tourneo Connect оснащений численними інтелектуальними технологіями, що захищають пасажирів. До їх переліку входять, наприклад, технології, що забезпечують оптимальне зчеплення, автоматично уповільнюють автомобіль у небезпечних ситуаціях або допомагають рухатися з причепом.

ford-tourneo_connect-eu-015_V408_TourneoConnect_EXT_LHD_02a-16x9-2160x1215.jpg.renditions.small.jpeg

Система допомоги водієві, що сприяє захисту пішоходів

Передаварійний механізм гальмування Pre-Collision Assist виявляє автомобілі, що рухаються або стоять попереду, а також пішоходів на дорозі чи на узбіччі, та завчасно попереджає Вас про них. Якщо Ви не реагуєте, система автоматично активує гальма. Ця технологія дає змогу пом’якшити наслідки дорожньо-транспортних пригод або, за потреби, уникнути зіткнення. Функція розпізнавання пішоходів і велосипедистів працює на швидкості до приблизно 80 км/год.

ford-tourneo_connect-eu-010A_V408_TransitConnect_EXT_LHD-16x9-2160x1215.jpg.renditions.small.jpeg

Усе під контролем

Електронна система безпеки та стабілізації (ESP) постійно контролює незмінність напрямку руху Вашого автомобіля. Вона виявляє будь-які відхилення від обраної смуги, автоматично коригує Ваше положення на дорозі та допомагає зберігати повний контроль над транспортним засобом. У поєднанні з технологією Brake Assist система ESP запобігає пробуксовуванню коліс, забезпечуючи оптимальне зчеплення з поверхнею дороги, динаміку та стабільність саме в той момент, коли Вам це найбільше потрібно.

ford-tourneo_connect-eu-3_V408T_30863_L_43444-16x9-2160x1215.jpg.renditions.small.jpeg

Подушки безпеки задля Вашого цілковитого захисту

Щоби гарантувати високий рівень безпеки пасажирів, автомобіль у стандартній комплектації оснащується інтелектуальною системою Intelligent Protection System (IPS), до складу якої входять передні та бокові подушки безпеки водія й переднього пасажира, а також подушки безпеки для захисту голови та плечей спереду й ззаду.

ford-tourneo_connect-eu-015_V408_TourneoConnect_EXT_LHD_02a-16x9-2160x1215-eba.jpg.renditions.small.jpeg

Турбота про Вас в екстреній ситуації

Технологія Safety Brake Assist (система екстреного гальмування EBA — Emergency Brake Assist) за швидкістю натискання на педаль гальма точно визначає, коли гальмування дійсно є аварійним. У такому разі система збільшує тиск у контурах гальмівної системи, навіть якщо Ви ще не повністю натиснули на педаль гальма. В екстрених ситуаціях це дає змогу суттєво скоротити гальмівний шлях.

ford-tourneoconnect-en_EU-3_V408T_43445_R_44093_16x9_2160x1215_8.jpg.renditions.small.jpeg

Підтримання стабільності курсу причепа

Система стабілізації причепа визначає розхитування та здійснює контрольоване гальмування, щоби забезпечити його стримування на потрібній траєкторії руху. Для цього вона обмежує крутний момент двигуна та трохи уповільнює відповідні колеса. Це дає змогу набагато підвищити комфорт і безпеку під час буксирування причепа.

 

Універсальність для забезпечення унікального рівня комфорту

Салон Ford Tourneo Connect відрізняється підвищеною універсальністю. Система Ford FoldFlat дає змогу розміщувати сидіння в різних положеннях. Крім того, у різних зонах салону передбачені зручні місця для зберігання речей, що сприяє підтриманню ідеального порядку. Бажаєте перевезти сімох дорослих, велосипед чи щось середнє? У Ford Grand Tourneo Connect вистачить місця практично для будь-чого.

ford-tourneo_connect-eu-018_V408_TourneoConnect_INT_LHD_01b-16x9-2160x1215.jpg.renditions.small.jpeg

Регульовані сидіння

Регульовані сидіння Ford Tourneo Connect відрізняються новим рівнем адаптації, пропонуючи численні можливості для розміщення пасажирів і багажу.

Сидіння другого ряду Ford Tourneo Connect поділені у співвідношенні 60/40. Обидва сегменти сидінь можна окремо нахилити вперед зі складеною спинкою.

У моделі Ford Grand Tourneo Connect сидіння другого ряду, поділені у співвідношенні 60/40, можна опустити вниз зі складеною спинкою. У поєднанні з двома складеними сидіннями третього ряду (додаткове обладнання, 7-місна версія) це дає змогу за потреби створити в салоні автомобіля простору пласку поверхню для розміщення вантажів.

ford-tourneo_connect-eu-4_V408T_30712_G_31046-16x9-2160x1215.jpg.renditions.small.jpeg

Добре організований

Конструкція просторої відкритої центральної консолі дає змогу завжди тримати під рукою все необхідне. Тут досить місця для ноутбука або папки формату А4, а ще на ній передбачені два тримача для чашок. До переліку стандартного оснащення комплектації Titanium входить центральна консоль Premium із кришкою-підлокітником, під якою розташований відсік для зберігання речей. На додачу до роз’ємів AUX та USB, у передній частині консолі розміщена розетка 12 В, якою з легкістю можуть користуватися водій або передній пасажир. А просторе відділення для зберігання в підлозі захистить Ваші речі від допитливих поглядів.

 
 
Open Chat