НАЙВИЩА ТОЧНІСТЬ КЕРУВАННЯ

Заводячи новий Ford Mustang, ви задіюєте цілу низку новітніх технологій, покликаних всебічно поліпшити ваші враження від водіння. Новий Mustang також оснащений системою амортизації MagneRide™ — передовою підвіскою, що гарантує чудовий контроль автомобіля на треку та неймовірно комфортне водіння на дорозі.

Ford-Mustang_Animation-MagneRide_MDP-1.jpg

Представляємо підвіску MagneRide™ Damping System

Ця нова передова система підвіски забезпечує впевненість, а також винятковий комфорт під час керування автомобілем. Система постійно відстежує дорожні умови й передбачає наміри водія, перевіряючи та регулюючи амортизатори до тисячі разів за секунду. Вибір різних режимів водіння дозволяє автоматично регулювати калібрувальні значення системи, гарантуючи виняткову стійкість, комфорт під час руху та чудову керованість за будь-яких умов.

Drivingexperienceproductfilm_smokingwheel_MDP-2.jpg

Перемикальні режими водіння

За допомогою перемикача режимів можна змінювати та оптимізувати параметри характеристик нового Mustang: від «Нормального» до «Спорт+», «Сніг/дощ» і «Трек». Залежно від обраного режиму водіння змінюється зусилля на кермі, прийомистість, керування перемиканням передач (лише для автоматичної коробки) і налаштування електронної системи динамічної стабілізації — щоб краще відповідати дорожнім умовам і вашим власним уподобанням. Система MyMode дозволяє зберегти бажані налаштування, включаючи інтенсивність звучання двигуна за допомогою активного клапана випускної системи автомобіля. А для повноти вражень на треку новий режим «Перегони» збільшує прискорення та забезпечує максимально швидкий старт з місця.

Ford-Mustang-Trackapps-YT-GUX-01_MDP-3.jpg

Тримайте робочі характеристики під контролем.

Застосунки Track Apps заміряють велику кількість робочих характеристик і виводять показники на панель приладів, допомагаючи вам максимально використати можливості вашого нового Ford Mustang.

За допомогою Track Apps ви можете стежити за часом розгону, роботою гальм, темпом проходження кіл та іншими характеристиками. Всі ці дані допомагають вибрати максимум можливого з Mustang, а вам — отримати максимум задоволення щоразу, коли ви опиняєтесь на трекові.

3_MUS_M_L_41643_MDP.jpg

Передова система, яка допоможе вам залишатися на вибраній смузі руху

За допомогою спрямованої вперед камери для стеження за дорогою система попередження про зміну смуги руху визначає, коли ви ненавмисно починаєте з’їжджати зі своєї смуги. Система попередження про зміну смуги руху попереджає водія за допомогою вібрації керма та візуального попередження. Якщо ви реагуєте надто повільно або не реагуєте зовсім, система допомоги у збереженні смуги руху Lane Keeping Aid допоможе безпечно повернутися на потрібну смугу. Ця система розроблена для багатосмугових доріг (як-от автомагістралі) і автоматично вимикається на швидкості менш ніж 70 км/год, а також може бути вимкнена вручну.

Ford-Mustang_Animation-AdaptiveCruiseControl_MDP.jpg

Адаптивний круїз-контроль

Завдяки технології адаптивного круїз-контролю можна вибрати бажану швидкість руху, а система буде автоматично підтримувати її. Якщо вбудований радарний датчик і камера виявляють попереду транспортний засіб, система вповільнює рух автомобіля, підтримуючи заздалегідь установлену дистанцію. Щойно дорога перед вами знову стане вільною, система поверне автомобіль до вибраної швидкості.

Mustang-HillStartAssist-GUX_MDP.jpg

Додатковий контроль під час рушання на підйомі

Система допомоги під час рушання на підйомі тимчасово не дозволяє автомобілю котитися назад чи вперед під час початку руху на схилі. Система підтримує тиск у гальмівній системі на 2-3 секунди довше, що дає більше часу й можливостей контролю під час переміщення ноги з педалі гальма на педаль газу. Ця функція також корисна в разі зупинки й подальшого рушання на слизькій поверхні.

 

ВИСОКА ПОТУЖНІСТЬ У ПОЄДНАННІ З СЕРЙОЗНИМИ ВДОСКОНАЛЕННЯМИ

Деякі відмінності нового Mustang помітні відразу. Інші ви почуєте й відчуєте. Це особливо стосується модифікованого двигуна V8 об’ємом 5,0 літра, а також низки передових технологій

3_MUS_M_G_34367_MDP.jpg

Один Mustang. Два потужні двигуни.

Тепер знаменитий двигун Mustang V8 об’ємом 5,0 літра обладнаний системою подвійного безпосереднього впорскування високого тиску. Крім того, ми збільшили потужність системи турбонаддування двигуна EcoBoost® об’ємом 2,3 літра, водночас ще більше скоротивши кількість шкідливих викидів.

0016_FORD_2017_MUSTANG_41_MDP.jpg

Найвища ефективність гальмування

Спеціально розроблена ефективна гальмівна система складається з чотирипоршневих гальмівних супортів і вентильованих дисків: кожну з цих деталей виготовлено з використанням низки надскладних електронних технологій безпеки й допомоги водієві. Версія автомобіля з двигуном V8 GT об’ємом 5,0 літра оснащена ще більш ефективними елементами гальмівної системи: 6-поршневими гальмівними супортами Brembo™ на 15-дюймових вентильованих роторах.

0017_FORD_2017_MUSTANG_16_MDP.jpg

Продумана досконалість 10-ступеневої автоматичної коробки передач

Нова вдосконалена 10-швидкісна автоматична коробка передач забезпечує чудовий розгін і вражаючі показники економії палива. Електронна система керування коробкою передач дозволяє використовувати налаштування для різних режимів водіння Mustang. А за допомогою адаптивного керування перемиканням передач у режимі реального часу коробка передач може підлаштовуватися під мінливі умови та вибирати правильну передачу в будь-якій ситуації — від автомагістралі до гоночного треку. Установлені на кермі перемикачі швидкостей також допомагають завжди тримати під контролем вражаючу потужність Mustang.

 

ВІДКИНЬТЕСЯ НА СПИНКУ СИДІННЯ І НАСОЛОДЖУЙТЕСЯ КОЖНОЮ МИТТЮ

Новий Ford Mustang дозволяє розслабитися та повністю зануритися в процес керування автомобілем як під час руху по місту, так і під час тривалих поїздок по шосе до будь-якого пункту призначення

Interior_gold_360_LHD_MDP.jpg

Голосове керування за допомогою SYNC 3

SYNC 3 — найдосконаліша версія нашої системи на сьогоднішній день. Вона спрощує та прискорює роботу за допомогою вдосконалених голосових команд і нових функцій. Новий інтерфейс зі збільшеними кнопками дозволяє ефективніше використовувати систему, а кольоровий 8-дюймовий сенсорний екран тепер має функції масштабування та прокручування пальцями, які використовуються в смартфонах і планшетах, що робить навігацію ще більш інтуїтивною. SYNC 3 також включає AppLink, Apple’s CarPlay та Android Auto для відтворення інформації з вашого смартфона на сенсорному екрані.

Ford-Mustang-Mymode-YT-GUX-03_MDP.jpg

Ваш Mustang. Ваші правила.

Система MyMode дозволяє запрограмувати ваш власний режим водіння та зберегти бажані налаштування.

Це включає зусилля на кермі, прийомистість, керування перемиканням передач (лише для автоматичної коробки), налаштування електронної системи динамічної стабілізації та навіть інтенсивність звучання двигуна за допомогою активного клапана випускної системи автомобіля.

18MST_Gallery_10_fullscreen_MDP%2C58.jpg

Підключення через Apple CarPlay

Якщо ви користуєтесь iPhone, система SYNC 3 через Apple CarPlay дозволить вам отримати доступ до своєї музики, підкастів, мап, аудіокниг та інших функцій. Просто під’єднайте свій iPhone до USB-роз’єму SYNC 3, і екран вашого телефона буде відтворений на 8-дюймовому сенсорному екрані системи. Після цього ви можете користуватися голосовим керуванням Siri або вже звичними операціями на сенсорному екрані, щоб отримати доступ до потрібних функцій. Ви також можете використовувати Siri для дзвінків і текстових повідомлень без допомоги рук.

android_auto_ad_feat_MDP.jpg

Підключіться до Android Auto

Передова система SYNC 3 дозволяє вам дзвонити й надсилати текстові повідомлення зі свого телефона з ОС Android за допомогою інтуїтивно зрозумілих голосових команд. Ви також можете отримати доступ до музики, підкастів і мап на своєму телефоні з ОС Android. Просто під’єднайте його за допомогою USB через Android Auto, і екран вашого телефона буде відтворений на 8-дюймовому сенсорному екрані з функцією масштабування та прокручування пальцями.

Mustang_MyKey_MDP.jpg

MyKey: діліться автомобілем без зайвого клопоту

Завдяки технології Ford My Key® ви можете заздалегідь установити низку налаштувань: максимальну швидкість, нагадування про непристебнутий ремінь безпеки і навіть рівень гучності звуку. Запрограмувавши обмеження для ключа, ви позбудетеся зайвого клопоту, пов’язаного з позичанням автомобіля другу чи родичу. Ключ без обмежень знаходиться особисто у вас. За бажанням, ви можете замовити декілька ключів різних типів.

 

СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ЩО ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ВАШ ЗАХИСТ І БЕЗПЕКУ

Численні передові технології безпеки, якими оснащений новий Mustang, покликані захистити вас, ваших пасажирів, пішоходів і ваш автомобіль

Mustang-StabiltyControl-GUX-03_MDP.jpg

Електронна система динамічної стабілізації

Електронна система динамічної стабілізації (ESC) покликана поліпшити керування автомобілем. Датчики постійно контролюють частоту обертання кожного колеса, а також напрямок руху автомобіля та кут повороту коліс. Система ESC точно регулює гальмівне зусилля для кожного з коліс, а також може знизити тягу двигуна. Це допомагає впоратися з надлишковою і недостатньою обертальністю, підвищуючи стійкість автомобіля та полегшуючи керування. ESC і протибуксувальна система також сприяють запобіганню пробуксовування коліс на мокрій чи обледенілій дорозі.

42.jpg

Потужний стримуючий засіб від злодіїв

Удосконалена протиугінна система призначена для захисту Mustang, попереджаючи вас у разі проникнення сторонніх в автомобіль. Ця технологія також розроблена для того, щоб запобігти небажаного буксирування автомобіля. Налаштувавши систему різними способами, ви можете вибирати об'єкти спостереження: двері, капот і багажник.

F_0004_FORD_2017_MUSTANG_22_MDP.jpg

Завчасне попередження про втрату тиску в шинах

Якщо під час поїздки в одній із шин знизився тиск, система контролю втрати тиску в шинах Tyre Pressure Monitoring System негайно повідомить вас про прокол чи низький тиск, ввімкнувши попереджувальний значок на панелі приладів.

0015_3_MUS_39822_L_41250_MDP.jpg

Додаткові системи безпеки для ексклюзивного автомобіля

Удосконалена активна антикрадійна система Thatcham категорії 1 призначена для захисту вашого Ford Mustang, попереджуючи вас у разі проникнення чужинців до автомобіля. Крім того, вона запобігає несанкціонованому буксируванню. Налаштувавши систему різними способами, ви можете вибирати об’єкти стеження: двері, капот і багажник.

 
 
Open Chat