20.jpg

Економічність. Сучасна гібридна технологія.

Електричний та бензиновий двигуни Mondeo Hybrid дарують неймовірну плавність ходу та керованість.Автомобіль здатен плавно перемикатися між електродвигуном та бензиновим двигуном об'ємом 2.0 л,що дозволяє максимально економічновикористовувати пальне. Більше того,автомобіль може використовуватипотужність електродвигуна, якийоснащений сучасною літій-іонноюакумуляторною батареєю, при русі поавтостраді.

21.jpg

Автомобіль дбає про те, щоб ви ефективно використовували енергію.

На екрані з інтерфейсом SmartGauge™нового покоління з'являються анімованііндикатори (у вигляді листочків), якщоводій ефективно витрачає енергію.Крім інтерфейсу, екран водія такожвирізняється панеллю приладівEcoGuide. Чим ефективніше водійвикористовує енергію, тим більшелисточків з'являється на екрані. Такимчином, водій може відслідковуватизапас енергії та оптимізувати їївикористання. Рекуперативна гальмівнасистема дозволяє використовуватидо 90 % енергії, яка виробляється підчас гальмування, для заряджанняакумуляторної батареї. Навіть колиMondeo Hybrid гальмує, він допомагає вамрухатися вперед.

 
22.jpg

Насолоджуйтесь затишком та комфортом салону Mondeo

Насолоджуйтесь зручними оббитими шкірою сидіннями з функцією підігріву, які можна регулювати за 10 параметрами. Крім того, сидіння водія має функцію запам'ятовування налаштуван

23.jpg

Ви також зможете заряджати свої пристрої за допомогою зручної розетки. Насолоджуйтесь високоякісним звуком завдякизбалансованій аудіосистемі Sony® 1 з 12 динаміками. Вражаючаакустика в автомобілі забезпечується захисними накладкамиднища та звукоізолюючими матеріалами оббивки.

24.jpg

Доступна опція

Оберіть яскравість освітлення на свій смак.Ми пропонуємо вам на вибір 8 варіантів яскравості.

 
25.jpg

Просто промовте голосову команду

Залишайтеся на зв'язку завдяки системі Ford SYNC®.1 З її допомогою ви можете здійснювати телефонні дзвінки, натиснувши лише одну кнопку та вимовивши голосову команду. Коли ви під'єднаєте свій телефон до системи автомобіля, всі контакти з телефонної книги будуть синхронізовані з нею. З допомогою голосових команд ви навіть зможете виконувати пошук тієї музики, яку хочете послухати. Окрім того, ви можете вимовити «Bluetooth®-аудіо» , щоб здійснити потокове відтворення музики з телефону. Під'єднайте свій MP3-програвач, USB-пристрій або iPod®, щоб прослухати свої улюблені
композиції. Системи у автомобілі Mondeo також реагують на дотик. Наприклад, SYNC з MyFord Touch™ 1 та 8-дюймовим кольоровим сенсорним рідкокристалічним екраном. Кольорова графіка та прості елементи керування дозволяють вам користуватися телефоном, розважальною та навігаційною системою, а також клімат-контролем. Збільшуйте та переглядайте інтерактивні карти з допомогою навігаційної системи, яка реагує на голосові команди та підтримує геолокаційні точки 3D.

26.jpg

Аудіотехнології

Салон нового Mondeo з чудовою шумоізоляцією є ідеальним місцем для передових розважальних систем.
Система Premium Sound Має 8-канальний підсилювач й акустичну систему, куди входять високочастотний динамік на передній панелі та прихований сабвуфер з високою якістю відтворення звуку. Три радіотюнери і дві антени разом забезпечують прийом найсильнішого радіосигналу.

27.jpg

Яскравість та кут повороту динамічних світлодіодних фар Ford регулюються автоматично залежно від швидкості автомобіля та дій водія.

Адаптивне освітлення з динамічними світлодіодними фарами Ford допомагає зазирати за ріг та виявляти приховані
об'єкти. Яскраві білі промені ефективно та рівномірно освітлюють дорогу, і таке світло значно ближче до природного
освітлення, ніж світло від звичайних галогенових чи ксенонових фар. Завдяки високій продуктивності ці фари також
допомагають зменшити споживання пального та збільшити строк служби автомобіля.

 
28.jpg

Сучасний. Завжди знаходьте найзручніші місця

При паралельному паркуванні. При зміні смуги руху. На дорозі. Усюди. Дотримуйтесь своєї смуги руху. Наша система дотримання смуги руху виявляє розмітку дороги за допомогою передньої камери та надсилає вібруючі пульсації на рульове колесо. У разі необхідності система може використати момент рульового керування, щоб спрямувати авто на середину смуги руху. З легкістю проводьте паралельне паркування за допомогою активної допоміжної системи паркування. Система не просто знаходить місце для паркування, але й спрямовує ваш автомобіль до нього. Водій повинен контролювати процес перемикання передач, а також педалі акселератора та гальм. Використовуйте підказки на інформаційному екрані, які надсилає система адаптивного круїз-контролю та система попередження про зіткнення з підтримкою гальм. Система допомагає підтримувати дистанцію від транспортних засобів попереду та попереджає вас про можливе зіткнення. Крім того, вона може застосувати гальма, якщо ви їх не застосуєте. Зважайте на автомобілі у мертвих зонах видимості. Система BLIS® попередить вас про транспортні засоби у мертвих зонах видимості, якщо ви рухаєтесь вперед або заднім ходом. Крім того, система здатна виявляти автомобілі, що рухаються у поперечному напрямку. Щоб попередити вас, система вмикає індикатор на відповідному зовнішньому дзеркалі.

29.jpg

Активна допоміжна система паркування допомагає знайти місце

Активна допоміжна система паркування здатна спрямувати автомобіль в місця для стоянки, чия довжина чи ширина лише на 20% перевищує довжину чи ширину автомобіля. Просто натисніть кнопку, і датчики цієї новаторської системи знайдуть відповідне місце, поки ви їдете поруч зі стоянкою. Після цього система автоматично повертає кермо в потрібному напрямку, тоді як вам залишається лише натискати педалі акселератора, гальма та перемикати передачі (дотримуючись інструкцій на екрані). Допомога під час виїзду зі стоянки працює схожим чином, допомагаючи виїхати з місця паралельного паркування.

 
30.jpg

Стабільний. Тоді, коли це дійсно потрібно

Ford Mondeo створювався для того, щоб уникнути небажаних сюрпризів під час вашої подорожі. 7 стандартних подушок безпеки підвищують рівень безпеки: фронтальні подушки безпеки для водія та переднього пасажира; бокові подушки безпеки для водія та переднього пасажира; шторки безпеки для передніх та задніх пасажирів; подушка
безпеки для захисту колін водія. Також доступні надувні ремені безпеки для пасажирів на задніх сидіннях (опція). Правильне керування автомобілем. Якщо ви дозволяєте своїм дітям-підліткам сідати за кермо автомобіля, увімкніть систему MyKey®, яка блокує можливість здійснювати дзвінки та надсилати СМС-повідомлення під час керування.

31.jpg

Представляємо нове покоління ременів безпеки

Відзначені нагородами задні надувні ремені безпеки Ford, призначені, щоб зменшити кількість і серйозність травм для пасажирів задніх сидінь, розподіляють силу зіткнення, охоплюючи площу тіла, яка в п'ять разів перевищує робочу площу звичайного ременя безпеки. Це допомагає знизити тиск на груди пасажира та контролювати рухи голови та шиї. В умовах повсякденної експлуатації надувні ремені працюють так само, як і звичайні, є зручнішими завдяки м'яким краям та сумісними
з дитячими сидіннями.

 
 
Open Chat