50.jpg

Скоординовані системи безпеки активуються за частку секунди

Автомобіль Focus ST оснащений передовою інтелектуальною системою захисту (IPS), яка координує роботу низки систем забезпечення безпеки, захищаючи вас і ваших пасажирів. Захист водія та пасажирів забезпечує не тільки каркас кузова, що поглинає удари, але і комплект подушок безпеки. Колонка кермового управління та педалі складаються у протилежному напрямку від водія, знижуючи ймовірність отримання травм у разі аварії.

51.png

Зберігайте контроль за будь-яких умов

В електронній системі динамічної стабілізації (ESP) застосовано низку технологій, що допомагають зберегти контроль над автомобілем у складних ситуаціях. Наприклад, функція підвищеної стійкості під час несталого руху покращує стійкість автомобіля при виконанні об'їзних маневрів, у той час як антипробуксовувальна система забезпечує найкраще можливе зчеплення із поверхнею дороги, покращує ходові якості та стійкість автомобіля саме тоді, коли це є найнеобхіднішим.

52.jpg

Перемкніть у спортивний режим

Електронна система динамічної стабілізації (ESP) працює у двох режимах. Спортивний режим, який сподобається любителям динамічнішої їзди, дозволяє повністю управляти крутним моментом двигуна, одночасно зменшуючи вплив ESP на гальмівну систему. Антипробуксовувальна система також вимикається, дозволяючи колесам пробуксовувати та відновлювати зчеплення із дорожнім покриттям у особливих і складних випадках. За допомогою режиму «Off» можна повністю вимкнути ESP та антипробуксовувальну систему.

53.png

Передові системи, що забезпечують більш контрольоване гальмування

Удосконалена антиблокувальна гальмівна система (ABS) та електронна система розподілу гальмівного зусилля (EBD) працюють спільно, щоб забезпечити контрольованіше гальмування. Блок гальм також був удосконалений, щоб забезпечити швидший відгук.

54.png

Ультраяскраві енергозберігаючі біксенонові фари

Біксенонові фари із системою адаптивного освітлення автоматично коригують світловий пучок,забезпечуючи оптимальне освітлення у різних дорожніх ситуаціях, як на шосе, так
і на міських вулицях. Фари також перемикаються на ближнє світло у разі наближення зустрічного автомобіля.

55.png

Функція автоматичного перемикання дальнього світла фар. Допомагає добре бачити дорогу, не засліплюючи інших

Корисна при нічному керуванні функція автоматичного перемикання дальнього світла фар допомагає водію зосередити увагу на дорозі, оскільки система автоматично вмикає/вимикає дальнє світло вночі, якщо дорога освітлюється ліхтарями або якщо система виявляє зустрічні автомобілі або автомобілі, що йдуть на обгін.

56.png

Дзеркало заднього виду із захистом від засліплення

Нічна поїздка буде безпечнішою, якщо вас не будуть постійно засліплювати фари автомобілів, що рухаються позаду. Інноваційне дзеркало заднього виду із функцією автоматичного затемнення автоматично визначає відблиск фар і вмикає затемнення.

57.png

Система нагадування про необхідність пристебнути ремені безпеки забезпечує додатковий захист

Ця функція допомагає у дорозі відслідковувати безпеку та захищеність ваших пасажирів позаду. Вона подає звуковий та візуальний сигнал, якщо на будь-якому з використовуваних сидінь не пристебнутий ремінь безпеки.

58.png

Завчасне попередження про втрату тиску в шинах

Якщо під час поїздки в одній із шин знизився тиск, система контролю втрати тиску в шинах (TPMS) негайно повідомить вам про це, увімкнувши попереджуючу позначку на приладовій панелі, щоб ви могли безпечно зупинити автомобіль і усунути несправність.

 
61.png

Система попередження водія повідомить вам про те, що ви втомились

Система попередження водія безперервно відстежує вашу поведінку під час керування та виявляє зміни поведінки, пов'язані з втомою водія. Коли ви втомлюєтесь, на екрані з'являється попереджуюча позначка, яка пропонує зробити перерву.

62.png

Додатковий контроль при зрушенні на підйомі

Система допомоги при зрушенні на підйомі не дозволяє автомобілю відкочуватись назад з початком руху на схилі. Система підтримує тиск у гальмівній системі протягом додаткових 2,5 секунд, даючи вам більше часу і контролю при переміщенні ноги з педалі гальма на педаль газу.

63.png

Технологія, що попереджає про автомобілі, які ви не бачите

Система інформування про об'єкти у «сліпій зоні» за допомогою радарних датчиків виявляє машини, які можуть перебувати у цій зоні. Датчики системи встановлені по обидва боки автомобіля та подають активний сигнал попередження про потенційно небезпечні ситуації за допомогою помаранчевого світлового індикатора, який чітко видно на бічному дзеркалі заднього виду.

64.png

Задайте обмеження швидкості, і Focus ST буде залишатись у його межах

Обмежувач швидкості, вбудований у систему круїз-контролю, дозволяє задати максимальну швидкість. Після цього автомобіль буде підтримувати задану швидкість, а ви зможете не відволікаючись стежити за дорогою. Якщо ж вам потрібно прискоритись, просто натисніть на педаль газу, і налаштування цієї функції будуть обнулені.

 
 
Open Chat