11.jpg

Зовнішній вигляд

Низький стійкий профіль і стрімкий силует Focus ST точно передають характер цього автомобіля. Стрімкі лінії капота, вузькі фари та здвоєні шестигранні вихлопні труби у центрі створюють яскравий образ. Інтелектуальний спортивний дизайн також покращує характеристики автомобіля, його аеродинаміку, притискну силу і зчеплення з дорогою.

12.jpg

Салон

Влаштовуйтеся зручніше в ергономічному спортивному водійському сидінні Recaro (з додатковою бічною підтримкою), візьміться за кермо з плоскою нижньою частиною, і ви миттєво відчуєте зв'язок із автомобілем. Завдяки продуманій компоновці основні елементи управління розташовані в інтуїтивно зручних місцях. А педалі спеціальної конструкції дозволяють повною мірою відчути усю міць Focus ST. На приладовій панелі розташований додатковий блок приладів – це одна із відмінних особливостей Focus ST. Цей блокідображає дані про тиск турбонаддування, температуру та тиск мастила.

13.jpg

Колеса

Надайте своєму автомобілю унікальний вигляд, що відповідає вашому стилю, – оберіть один із спеціально створених комплектів коліс, у тому числі нові 19-дюймові легкосплавні диски ST Design.

 
14.jpg

Оздоблення салону

Незалежно від обраного дизайну оздоблення на вас незмінно чекають найкращі матеріали та найвища увага до деталей.

 

Кольори

Новий Focus пропонується у семи виразних кольорах. Колір Stealth Grey є ексклюзивним для нового Focus ST, аколір Deep Impact Blue вперше використовується для цієї моделі.
20.png

Deep Impact Blue

21.png

Frozen White

22.png

Moondust Silver

23.png

Panther Black

23.png

Race Red

25.png

Stealth Grey

26.png

Tangerine Scream

 
 
Open Chat