Передовий. Легкий. Інноваційний

Ford Edge оснащено багатьма інноваційними технологіями. Ви здивуєтеся, як ви раніше управлялися без деяких із них. Усі вони націлені на те, щоб ви зосередилися на керуванні і пильнували дорогу, яка лежить попереду.

60.jpg

Більше задоволення. Менше кермування.

Адаптивне кермування — це нова технологія, яка робить кермування легким за будь-яких умов, у будь-який час, навіть під час паркування. На низькій швидкості, наприклад, коли ви маневруєте на парковці, необхідно виконувати менше обертів керма. На високій швидкості автоматично налаштовується зручніше передатне число кермового управління, забезпечуючи зручну надійну реакцію. Також є Спортивний режим. Якщо його ввімкнути, то при їзді заметеним та звивистим шляхом кермувати буде також нескладно, оскільки для входу в повороти знадобиться менше обертів керма.

61.jpg

Технологія, що керується голосом

Ford SYNC 2 дозволяє залишатися на зв'язку, керувати телефоном, музикою, навігаційною системою та системою кондиціювання за допомогою інтуїтивно зрозумілих голосових команд або 8-дюймового кольорового сенсорного екрану. Ви навіть можете відкрити перелік місцевих ресторанів, просто сказавши «Я голодний», або увійти до Гіду Мішлен, щоб вибрати й забронювати місце для вечері або номер у готелі. Існує можливість підключення до точки доступу Wi-Fi, а також USB-модем. Система Ford Emergency Assistance автоматично допоможе зателефонувати до Аварійної служби у разі нещасного випадку.

62.jpg

Надійність у мінливих умовах

Система розумного повного приводу (AWD — All-Wheel Drive) здатна визначити зчеплення, баланс кузова та чутливість, необхідні для їзди у вологих, сухих, крижаних умовах та на
мінливому дорожньому покритті. Технологія інтелектуальна, вона здатна перенаправляти привід на передню або задню вісь, залежно від потреби. Винятковій керованості та підвищеній ефективності сприяє реалізація «крутного моменту на вимогу», яка забезпечує безпечне й легке керування.

63.jpg

Фари, які дозволяють зазирнути за поворот

Адаптивне освітлення від фар Ford на динамічних світлодіодах не просто вражає: воно інтелектуальне. Серія світлодіодів формує точний світловий візерунок, забезпечуючи виняткове освітлення завдяки яскравому насиченому природному світлу. Також наявні денні ходові вогні. А світлодіодні стрічки індикаторів повороту встановлено замість традиційних ламп, які «блимають», спалахуючи по черзі, підвищуючи помітність для інших водіїв. До того ж, безвідблискове дальнє світло автоматично підлаштовується, максимально збільшуючи видимість і уникаючи засліплення інших водіїв. Варто відзначити, що нові фари й ліхтарі відслідковують дорогу, завдяки чому водій може ясніше бачити її під час проїзду вигинів дороги.

64.jpg

Бачить, хто під'їжджає з обох боків

Маленька панорамна камера спереду Ford EDGE транслює поліекранне зображення на Багатофункціональний дисплей вашого автомобіля, завдяки чому ви можете бачити інші автомобілі, мотоцикли чи пішоходів з обох боків. Ця опційна технологія дуже цінна при виїзді з вузького паркувального місця або на дорогу з інтенсивним рухом при обмеженому огляді.

65.jpg

Круїз-контроль, що самостійно підлаштовується

Технологія Адаптивного круїз-контролю дає змогу вибрати швидкість, з якою необхідно їхати, і система її підтримуватиме. Якщо вбудований радарний датчик виявляє попереду автомобіль, машина сповільниться і витримуватиметься наперед задана відстань. Щойно дорога попереду звільниться, система знову розжене автомобіль до заданої швидкості.

Forward Alert — це технологія, яка конструктивно сходить до Адаптивного круїз-контролю і розроблена, щоб попереджувати водія, якщо він випадково опиняється надто близько до автомобіля спереду.

66.jpg

Допомагає дотримуватися дозволеної швидкості

Функція підтримання дозволеної швидкості (Intelligent Speed Assist — ISA) призначена для зменшення ймовірності надмірного розгону та для того, щоб ви могли зосередитися на дорозі. По-перше, камера Системи розпізнавання дорожніх знаків автоматично визначає поточний ліміт швидкості (якщо її ввімкнено), тоді система автоматично підлаштовує вашу налаштовану максимальну швидкість під цей ліміт.

67.jpg

Дзеркала, які бачать те, що не бачите ви

Система інформування про сліпі зони (BLIS — Blind Spot Information System) допоможе безпечно змінювати смугу руху за рахунок використання датчиків RADAR, які переглядають сліпі зони з обох боків автомобіля. Якщо вони виявляють автомобіль, якого ви не бачите, на бічному дзеркалі з відповідного боку з'являється попереджувальне помаранчеве світло.

68.jpg

Додаткова допомога при задньому ході

Нова технологія, Система сповіщення про рух у поперечному напрямку, виявляє автомобілі, які наближаються, коли ви виїжджаєте заднім ходом. Якщо наближається об'єкт, пролунає попередження і на відповідному бічному дзеркалі засвітиться лампа.

69.jpg

Додаткове управління при старті на підйомі

Система допомоги при стартіна підйомі запобігає відкочуванню назад або вперед, якщо ви рушаєте на похилій площині. Дія системи полягає у підтриманні тиску гальмівної системи впродовж 2,5 секунд, доки ви переносите ногу з педалі гальма на педаль акселератора. Ця система також корисна при зупинці та старті на слизькій поверхні.

70.jpg

Причеп утримується точно за автомобілем

Система контролю розгойдування причепа (TSC — Trailer Sway Control) виявляє нишпорення або розгойдування причепа і знижує швидкість для вирішення проблеми, підвищуючи контрольованість буксиру. Система сповільнює автомобіль, зменшуючи обертальний момент двигуна і поступово збільшуючи гальмівне зусилля на колеса.

71.jpg

Максимально керований поворот

Система розподілу крутного моменту урівноважує зусилля двигуна між передніми колесами відповідно до покриття дороги та умов їзди. Система працює з частотою 100 спрацювань на секунду — у 33 рази швидше, ніж блимання оком. Це спричиняє краще зчеплення і ультраточне керування, які ви відкриєте для себе, коли прискорюватиметеся на поворотах.

72.jpg

Підсилювач керма, що підлаштовується під ситуацію

Електричний підсилювач кермового управління автоматично підлаштовується під швидкість автомобіля та умови руху. На низьких швидкостях система полегшує повороти керма та робить їх плавнішими, покращуючи маневреність На високих швидкостях, коли необхідно посилити контроль, повороти керма потребують більших зусиль. Функція керування відхиленням враховує також бічний вітер та інші умови руху.

 

Безкомпромісний. Економічний. Передовий

Поєднавши продуманий дизайн, майстерний проект та посилену аеродинамічність, Ford Edge являє собою відмінно збалансовану комбінацію ходових якостей, паливної економічності та чіткої керованості.

80.jpg

Покращена підвіска забезпечує мінімальне гойдання та чітку керованість

Цілком нова покращена багатоважільна задня підвіска у поєднанні з передньою розширеною підвіскою Макферсона забезпечує відмінне керування колесами та чудову плавність руху. Підвіску розроблено спеціально під значні ширину й висоту Edge, в контексті її особливих ходових якостей, що сприяють прийомистості машини.

81.jpg

Високосучасна дизельна потужність

Покращений двигун 2.0 TDCi має два різновиди різної потужності: 180PS та 210PS Bi-Turbo. Обидва варіанти є втіленням новітньої технології, спрямованої на покращення ходових якостей, крутного моменту та економічності, а також скорочення шкідливих викидів.

• 180PS. Крутний момент 400Нм. 5,8 л/100 км. CO2, 149 г/км.

• 210PS. Крутний момент 450Нм. 5,8 л/100 км. CO2, 149 г/км.

Двигун Bi-Turbo має два турбокомпресори і має підвищену продуктивність та економічність. Первинний турбокомпресор працює на нижчих швидкостях, при потребі даючи додаткову потужність — наприклад, при виїзді з прилеглої дороги на жваве шосе. Тим часом, вторинний турбокомпресор працює на вищих швидкостях, наприклад, коли є потреба обігнати повільний автомобіль. Крім того, двигун Bi-Turbo швидше прогріває салон, ніж звичайний двигун. Це скорочує знос деталей, підвищує паливну економічність та дозволяє раніше виїхати морозним ранком.

82.jpg

Швидке ручне перемикання передач

6-ступінна механічна коробка передач має великий максимальний крутний момент і забезпечує плавне, швидке та точне перемикання передач. Для оптимізації витрат палива на приладовій панелі розташований індикатор, який сповіщає про необхідність перемикання передачі.

83.jpg

Коробка передач Ford PowerShift. Швидка та економічна

Ставши поєднанням зручності автоматичної коробки передач та контрольованості механічної, ця передова 6-ступінна коробка передач заздалегідь вибирає для вас наступну передачу, щоби при перемиканні не втрачати потужності. PowerShift блискавично й непомітно перемикає передачі, машина рухається плавно, паливо витрачається економічно, викид CO2 менший, порівняно зі звичайною автоматичною коробкою передач.

84.jpg

Пелюсткове перемикання: відчуйте швидкість перемикання передач на автоматичній трансмісії

Автоматичне пелюсткове перемикання передач (Automatic Paddle Shift) можливе зазвичай тільки у найкращих спорткарах. Втім, ця функція присутня як на 6-ступінній автоматичній
трансмісії, так і на трансмісії PowerShift. Ця технологія, народжена для гоночних автомобілів, надає можливість швидко перемикати передачі легким рухом пальців. Ви можете ефективно перемикати передачі під час повороту, оскільки пелюстки перемикання вбудовані в кермо.

85.jpg

Автоматичне відключення для економії пального

Коли ви зупинилися на світлофорі або машина стоїть у заторі на холостому ході, ця технологія може автоматично вимкнути двигун (при цьому не позбавляючи живлення такі допоміжні системи, як фари, кондиціонер, радіоприймач та система Ford SYNC). Коли ви готові знову рушити, просто натисніть на педаль зчеплення і перемкніться на першу передачу, як зазвичай робите, або натисніть на педаль акселератора при автоматичній трансмісії, і система знову ввімкнеться. Автоматичне відключення зокрема ефективне на вулицях міста, де може заощадити до 10% пального (у міському циклі).

86.png

Ефективніший спосіб підзарядити акумулятор

На відміну від звичайних систем, система інтелектуальної рекуперативної підзарядки заряджає акумулятор тільки вразі потреби, а якщо це можливо, то уникає підзарядки під час натискання на педаль акселератора. Так ви економите пальне і знижуєте шкідливий викид до атмосфери.

87.jpg

Покращена аеродинамічність сприяє економічності

При повільному русі Активна заслінка решітки відкрита для того, щоб крізь передню решітку потрапляло повітря і охолоджувало двигун. При наборі швидкості вона самостійно зачиняється, поліпшуючи аеродинамічні якості автомобіля та сприяючи його паливній економічності.

88.jpg

Зменшення відведення задля збільшення ефективності

Передні повітряні шторки Aero Curtains — геніальний елемент дизайну Edge. Отвори на зовнішніх краях переднього бампера спрямовують повітряний потік через колеса, що обертаються, до отворів а колісних арках, крізь які воно виходить назовні. Таким чином навколо коліс утворюється швидкісний повітряний потік, який скорочує аеродинамічне відведення та поліпшує ходові якості та паливну економічність.

 

Спокійно. Комфортно. Зручно.

Ford Edge оснащений продуманими деталями для того, щоб ви та ваші пасажири почувалися розслаблено і насолоджувалися невимушеною подорожжю.

90.jpg

З цією системою ви чутимете власні думки

Система активного шумозаглушення призначена для заглушення будь-якого небажаного в салоні шуму. Конкретні звукові коливання сприймаються мікрофонами та вимірюються. Блок управління може відрізняти звуки, які ви хочете чути, — розмову або радіо — від тих, які ви чути не хочете. Потім система створює нечутний «білий шум», який компенсує небажані шуми, надаючи відчуття справжнього спокою під час руху.

91.jpg

Безконтактне відчинення багажника — багажник легко відчиняється й зачиняється

Маєте повні руки, але брелок KeyFree з вами? Авто відчує ваше наближення; просто проведіть ногою під заднім бампером — і ви автоматично відчините або зачините багажник. Кришкою багажника можна керувати також з брелока або за допомогою кнопок у салоні автомобіля. Підйом кришки багажника можна призупинити у будь-який момент — і кришка зупиниться.

92.jpg

Паркуйтеся та рушайте без проблем

Поєднавши декілька технологій, система активної допомоги при паркуванні (Active Park Assist) не просто кермує машину, заводячи її між двома паралельними паркомісцями. Завдяки функції Park Out Assist вона ще й допоможе виїхати звідти. Система паралельного та перпендикулярного паркування знайде для вас прийнятне місце, коли ви проїжджатимете повз нього. Потім вона автоматично кермуватиме авто, щоб потрапити на нього, вам залишається лише натискати на педалі акселератора й гальма та перемикати передачі згідно з інструкціями на екрані та звуковими сигналами.

93.jpg

Датчики, які позбавляють від стресу під час паркування

Паркувальні датчики відстані допомагають оцінити відстань між вашим автомобілем та перешкодами спереду та ззаду. При виявленні датчиком об'єкта ви почуєте звукове попередження, яке буде тим інтенсивнішим, чим ближча перешкода.

94.jpg

Рухатися назад легше, коли бачиш, що позаду

Бордюри, огорожі, низькі стіни — камера заднього виду покаже вам усе, що знаходиться позаду автомобіля, на екрані, інтегрованому в центральний дисплей. Функція автоматично вмикається при ввімкненні задньої передачі. Крім того, на екрані відображатимуться віртуальні лінії, які допоможуть паркуватися в тісних місцях.

95.jpg

Стоянкове гальмо вмикається кнопкою

Нове розумне електронне стоянкове гальмо відкидає традиційний важіль далеко в минуле. На центральній панелі тепер є простий вимикач, який безпечно застосує стоянкове гальмо. Окрім створення в салоні додаткового простору, ця функція полегшує життя тим, що зникає необхідність регулювати гальмо у період між черговими технічними обслуговуваннями.

96.jpg

Тут можна витягнути ноги

П'ять сидінь великого розміру, розташовані у два ряди, заднє сидіння ділиться у співвідношенні 60:40 — у салоні достатньо місця для кожного пасажира. Завдяки численним сховищам, а ще й об'ємистому багажникові у машині достатньо місця для пасажирі, багажу, покупок, домашніх улюбленців, спортивного обладнання та багато чого іншого.

97.jpg

Підсвітка салону відповідає вашому стилеві, смакові та настрою

Усі органи керування салону підсвічені сучасним крижано-синім світлом. Підсвітка салону дозволяє освітити різні зони автомобіля, такі як ніші для ніг, підставки для чашок на панелі,
одним із семи різних кольорів. Ви навіть можете змішати їх, а потім створити та зберегти п'ять власних міксів за допомогою функції MyColour.

98.jpg

Без ключа — без клопоту

Система Ford KeyFree дозволяє блокувати та розблоковувати автомобіль без потреби виймати ключ із кишені або шукати його у сумці. Ця функція також позбавляє вас клопоту, коли ви підходите з повними руками.

99.jpg

Передавайте машину, не хвилюючись, із MyKey®

Ford MyKey® дозволяє задати максимальне обмеження швидкості, нагадування про пас безпеки і навіть гучність аудіосистеми. Ця технологія призначена для того, щоб ви були спокійні, позичаючи автомобіль другові або члену сім'ї, оскільки ви можете запрограмувати обмеження для конкретного ключа. Собі можете залишити ключ «адміністратора», на якому немає обмежень. При бажанні ви можете мати декілька ключів кожного типу.

100.jpg

Панорамний дах — більш яскравий і просторий інтер'єр

Edge оснащений опційним розкішним панорамним дахом, що складається з двох частин. Він може відчинятися, нахиляючись, або ковзати під задню частину даху, наповнюючи салон світлом і повітрям. Крізь дах вільно проникає природне світло, а сонцезахисне скло зберігає прохолоду і захищає від УФ променів. Шторка даху з електронним керуванням натисканням на кнопку закриє або відкриє дах.

101.jpg

Вам буде тепло або прохолодно

Оберіть шкіряні сидіння (стандарт для моделей Sport і Titanium) — і сидіння водія та переднього пасажира будуть підігріватися або охолоджуватися задля вашого комфорту.
Аналогічно пасажири на задніх місцях можуть користуватися підігрівом сидінь. А для водія існує підігрів кермового колеса, який значно полегшить враження від морозних зимових днів.

102.jpg

Звук Hi-Fi

Звукова система з дев'ятьма динаміками входить до стандартної комплектації Ford SYNC 2. Вона дає винятково чистий звук у будь-якій точці машини. Опційна система Premium Sony з радіо DAB забезпечує звук високої потужності 390 ватт і оснащена 12 динаміками.

 

БЕЗПЕЧНИЙ. НАДІЙНИЙ. ЗАХИЩЕНИЙ

Ford Edge оснащений комплексним пакетом заходів безпеки, які забезпечують вам і вашим пасажирам високий рівень захисту.

1.jpg

Система, яка може захистити вас та людей навколо

Система уникнення зіткнення та виявлення пішоходів попереджує водія про наявність людей та великих предметів на дорозі перед автомобілем або на шляху, що перетинається. Якщо водій не реагує, система автоматично активує гальма. Ця нова інноваційна технологія призначена для послаблення тяжкості дорожньо-транспортних пригод, а в деяких випадках — уникнення лобового зіткнення; вона працює на швидкості до 80 км/год (50 миль/год).

2.jpg

Винятковий захист задніх пасажирів

Зовнішні сидіння заднього ряду можна обладнати унікальною функцією безпеки Ford: задніми надувними пасами безпеки. У випадку удару паси надуваються і розподіляють руйнівну силу удару на вп'ятеро більшу площу тіла, ніж звичайні паси безпеки. Ця інноваційна технологія допомагає скоротити ризик травмування за рахунок зменшення тиску на грудну клітину і утримання рухів голови та шиї.

3.jpg

Додаткове зусилля для аварійного гальмування

Гальмівний асистент допомагає досягти максимальної ефективності гальмування автомобіля в аварійній ситуації. Керування нею здійснює електронна система контролю стійкості, яка відчуває прикладений водієм тиск і автоматично підсилює його за потреби.

4.jpg

Функція Попередження водія сповіщає вас, коли виявляє, що ви стомлені

Функція Попередження водія постійно відслідковує ваш стиль руху з метою виявлення будь-яких змін, що можуть свідчити про стомленість. Якщо система ідентифікує зменшення рівня вашої уваги, на екрані з'являється знак попередження — вам пропонується зробити перерву.

5.jpg

Безпека ваших дітей

У Новому Ford EDGE передбачено засоби безпеки для дітей, щоб вони під час будь-якої поїздки були захищені. Заднє сидіння обладнане кріпленнями ISOFIX, до яких можна легко пристебнути два дитячих крісла.

6.jpg

Постійний захист проти перекидання

Система запобігання перекиданню може виявити значний ступінь нахилу кузова, а також розпізнавати інші маневри, які можуть призвести до перекидання. Тоді технологія
передбачає автоматичне гальмування окремих коліс і регулювання подачі паливної суміші з метою відновлення контрольованості автомобіля.

7.jpg

Узгоджені системи безпеки спрацьовують за долю секунди

Покращена Інтелектуальна система захисту (IPS — Intelligent Protection System) узгоджує ряд функцій, що стосуються безпеки, максимально захищаючи вас та ваших пасажирів. Ford EDGE має жорсткий кузов, який поглинає удар, а також передову технологію виготовлення сидінь та пасів безпеки з метою зниження ризику травмування у разі нещасного випадку.

8.jpg

Надійність у складних умовах

Автомобіль обладнано Електронною системою курсової стійкості (ESC — Electronic Stability Control), яка втілила у собі ряд технологій, що допомагають водієві не втратити керування. Датчики виявляють будь-які несподівані зміни у характері кермування, гальмування, поведінки автомобіля, які можуть призвести до втрати керування, при цьому система ESC точно коригує швидкість обертання кожного колеса, надаючи машині стійкості і запобігаючи бічному ковзанню. До функцій системи ESC відносяться Система допомоги при старті на підйомі, Гальмівний асистент та Електронна система випереджального підвищення тиску в гальмівній системі.

9.jpg

Швидке й коротке аварійне гальмування

При виявленні ситуації з екстреним гальмуванням Електронна система курсової стійкості попередньо нагнітає тиск у гальмівній системі, зачиняючи всі повітряні отвори між гальмівними колодками та дисками. Ця технологія називається Електронна система випереджального підвищення тиску в гальмівній системі (Electronic Brake Prefill), вона допомагає скоротити гальмівний шлях автомобіля.

10.jpg

Покращена система подушок безпеки

Система подушок безпеки включає поясну і грудну подушки переднього сидіння, опційні бічні подушки двох зовнішніх сидінь другого ряду.

 
 
Open Chat