Transit Custom - підходить для вашого бізнесу

Ford Transit заслужив свою репутацію як одного з найнадійніших та практичних фургонів в світіі. Transit Custom базується на цьому з додаванням багатьох нових функцій і технологій, розроблених, щоб допомогти вам зробити вашу роботу більш легкою та ефективною.
Є три типи кузова, для того, щоб ви знайшли автомобіль для ваших потреб: фургон, комбі та фургон з подвоєною кабіною. Ви також можете обрати варіант з короткою (L1) або довгою колісною базою (L2), і п'ять варіантів з вантажопідйомністю від 2500 до 3325 кілограмів (це максимальна вага фургона, в тому числі вантажів і пасажирів). І кожен кузов постачається в цілому ряді різних комплектацій у відповідності до вашого бюджету.

31.jpg

Інтегрований багажник на даху автомобіля

Унікальний, інноваційний багажник на даху просто складається, коли він не використовується. При цьому позбавляє вас від клопоту по його встановленню. Зі зменшеним опором повітрю він також допомагає економити паливо та створює менше шуму під час руху

32.jpg

Місце для вантажу

Transit Custom пропонує один із найдовших вантажних кузовів, найширших дверних прорізів та найкращу корисну внутрішню висоту в своєму класі. В цілому фургон має близько шести кубічних метрів багажного відділення з перегородкою, і це тільки в короткому варіанті колісної бази.

33.jpg

Спеціально розроблений захист на підлогу

Додатковий захист підлоги означає, що вам не доведеться встановлювати власні покриття. Це стійке покриття дозволяє легке переміщення вантажів, робить підмітання та прибирання легшим та простішим, і допоможе зберегти остаточну вартість вашого фургона.

34.jpg

Краще освітлення, безпечніше завантаження

Додаткові яскраві енергозберігаючі світлодіодні ліхтарі для вантажного відділення мають неоціненне значення, коли ви працюєте в неосвітлених умовах. Вони - це ще одна проста, але практична і корисна інновація.

35.jpg

Унікальний вантажний відділ

Transit Custom має унікальну особливість, яка призначена для розширенняйого вантажного простору. Суцільна перегородка відгороджує салон від вантажного відділу, залишаючи доступ до простору під пасажирськими сидіннями. Це означає, що ви зможете завантажити елементи довжиною до 3 метрів через задні двері, навіть в версії з короткою колісною базою. Ця розумна деталь дозволяє розмітити ваш вантаж всередині автомобіля, а не закріплювати його на даху.

36.jpg

Інноваційне, практичне та безпечне закріплення вантажів

Кріпильні пристосування, як правило, встановлюються на підлозі. Але вони можуть бути важко доступні, коли ви намагаєтеся закріпити вантаж. Таким чином в Taransit Custom кріпильні механізми, розташовані трохи вище підлоги на бічній стінці вантажного простору. Це звільняє підлогу від перешкод, робить доступ до кріплень легшим, виключаючи можливість скупчення бруду. Додаткові точки кріплення, які передбачені на висоті пояса і плеча, вбудовані в конструкції транспортного засобу, і кожна з них може витримати вражаючі 30 кг навантаження.

37.jpg

Ультра-гнучка комбінація сидінь в кузові Комбі

Комбі поєднує в собі вантажний та пасажирський простір, аж до дев'ятипасажирських місць. А з новою гнучкою системою компонування задніхсидінь ви отримаєте більше 30 різних варіантів компонування сидінь у версіїКомбі. Наприклад, коли ви не використовуєте сидіння, ви можете скласти їх докупи так, щоб вони займали лише половину простору. Крім того, якщо пасажиру потрібен стіл, можна скласти будь-яку з спинок сидінь, щоботримати плоску поверхню. Для більшого простору для вантажу потрібно просто опустити частину, або всі сидіння заднього ряду і перемістити їх вперед, або ж, за потреби, їх можна взагалі зняти.

Open Chat