Комфорт Transit Custom

Transit Custom оснащений довгим списком технологій для комфорту та зручності керуваня, щоб зняти стрес та напругу з вашого робочого дня.

20.jpg

Нові, більш зручні передні сидіння

Водійське сидіння повністю регулюється разом з кермом, так що ви зможете знайти свій ідеал положення тіла під час керування. Присутній підігрів передніх сидінь (опція). Нові сидіння, розроблено так, щоб відчувати комфорт як у легковому авто. Тому не важливо, використовуєте Ви авто для дальніх поїздок чи частих коротких, Ви завжди зможете насолодитися комфортом подорожі.

21.jpg

Зручні, продумані та чудові відсіки для речей

Приховане відділення під подвійним сидінням переднього пасажира пропонує додатково 93 літри простору, приховані відсіки на приладовій панелі з 12 В розеткою та місцем для вашого мобільного телефону або MP3-плеєра, а також багато інших зручних місць, щоб зберегти Ваші речі.

22.jpg

Один з найманевренніших автомобілів у своєму класі

Transit Custom є надзвичайно спритним, що робить його ідеальним вибором, якщо ви багато працюэте в населених пунктах. Коротка версія колісної бази має діаметр розвороту лише 10,9м.

23.jpg

Простіший та безпечніший рух заднім ходом з камерою заднього виду

Стовпчики, бордюри, низькі стіни ... Камера заднього виду показує все, що знаходиться позаду вас на екрані, вбудованому в дзеркала заднього виду. Це допоможе вам припаркуватись, шляхом відображення віртуальної лінії, щоб направлятиме вас в обмеженому просторі. Для додаткової зручності, камера заднього виду включається автоматично при виборі передачі заднього ходу.

24.jpg

Датчики, для зручнішого паркування

Опційні датчики паркування допоможуть вам оцінити відстань між вашим автомобілем і будь-якою перешкодою, попереду або позаду вас. Вонивидають звукове попередження, яке підсилюється, чим ближче ви до перешкоди. Ця функція призначена, щоб допомогти вам швидко і впевнено припаркуватися.

25.jpg

Додатковий контроль при рушанні на підйомах

Фунція Hill Start Assist тимчасово зупиняє відкат авто назад, коли ви починаєте рух на пагорбі. Система працює шляхом підтримки тиску в гальмівній системі додаткові 2,5 секунди, даючи вам більше часу і контролю при переміщенні ноги з педалі гальма на педаль газу. Це також корисно, коли ви стартуєте і зупиняєтесь на слизькій поверхні.

Open Chat